Pagaliau! Suradau laiko dar dviems vakarams – trečiadieniams ir ketvirtadieniams.

Planuoju daryti įvadinius nemokamus seminarus:

Registruotis kviečiu el. paštu mildaceikiene@gmail.com arba užpildžius šią nuorodą: REGISTRACIJA

Ši tėvų grupė parengta pagal Adlerio Individualios psichologijos instituto dėstomą programą. Dažnai manęs klausia – kuo ji skiriasi nuo STEP tėvų grupių (www.stepgrupes.lt), kurias aš vedžiau ne vienus metus? Iš tiesų, šios programos abi paremtos pozityvios tėvystės metodais ir jose abiejose sutiksime tokius žodžius kaip priklausymo jausmas, 4 netinkamo elgesio tikslai, padrąsinimas. Abi sako tėvams “išdrįskite būti netobulais“. Tik visa tai išdėstoma skirtingu tempu ar per kitokius žaidimus, pratimus. Tėvų grupė man yra lėtesnė, mažiau įtampos – ten suteikiama galimybė kartu su grupe derinti, keisti susitikimo eigą ar net temas, galima vesti ne su visu STEP grupių srautu, o tuomet, kai atrandu galimybę tarp savo kitų įsipareigojimų.

STEP tėvų grupės privalumas – nuostabi knyga ir kitų grupių vadovių, programos vadovės palaikymas. Knygoje sistemingai ir glaustai išdėstyta tiek informacijos, kad ir dabar – pravedusi daugiau nei 15 STEP tėvų grupių, atrandu kažką naujo. O Jolitai Jonynienei ir kitoms STEP grupių vadovėms labai noriu padėkoti už paramą, intervizijas ir padrąsinimus.

Tad, tiek šioje naujienoje.

Iki susimatymo Tėvų grupėje, Lietuvos individualiosios psichologijos draugijos arba Atsakinga tėvystė konferencijose. Deja, dar šiais metais nesu pranešėja, bet kitais metais bandysiu debiutuoti.

Milda

 

 

Reklama