Vaikų drabužių spintoje rūšiuojant rūbus pasislėpė mano kantrybė. Nuoseklumas dingo dar vasarą, kažkur pakeliui vežant vaikus pas senelius. Drąsa susitraukė iki tokio dydžio, kad telpa kišenėje, kai pamatė visus mano suplanuotus iššūkius – naujas darbas mokykloje, vienus mokslus pabaigt, kitus pradėt…

Ale tai kaip smagu! O tai sėdėčiau ir kirmyčiau. Tai va. Mano mama tokiu atveju vis sakydavo – akys baisininkės, rankos darbininkės. Tad imam kojas į rankas ir varom. 

Su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru (www.lvjc.lt) jau suderinau – bus grupė. Tikriausiai trečiadieniais, nuo rugsėjo vidurio. 

Individualios psichologijos institute (www.ipi.lt) vesime su kolege seminarą apie šeimos konsteliaciją. Savaitgalinis, tikrai ne rugsėjo mėn.

Vilniaus Valdorfo mokykloje (www.vivamokykla.lt) planuoju atskirų paskaitų ciklą. Kartą per mėnesį.

Caritas vaikų dienos centre “Vilties angelas“ bandysiu vėl atkurti moterų savitarpio pagalbos grupę. Darysime kartu su mamomis Kalėdinius žaisliukus ir kviesime juos įsigijus paremti mamų su mažais vaikučiais vasaros išvyką prie jūros. Užsakymus jau galite siūsti man dabar. O kas nori savanoriauti ir moka siūti bei pabūti su ikimokyklinio amžiaus vaikais – kviečiu prisijungti.

O jei kas sumąstysite ir pakviesite į svečius, tai su mielu noru atvažiuosiu.

Su meile ir pagarba

Milda

  

Reklama