Vis dar esame tauta, kuri bijo “balto bilieto“. Pasirodyti “durniu“, nemokančiu, prastesniu yra tiesiog nepadoru. Bet tai toks pat požiūris kaip to nuogo karaliaus pasakoje. Masinis susitarimas laikyti save protingiausiais, neklystančiais. Išdrįskime būti tiesiog paprasti, kartais nežinantys, pasimetę, išsigandę, pavargę, nusivylę žmonės. Išdrįskime ne tik kartoti “koks/kokia aš nelaimingas (-a)…“, bet pagaliau pradėti ieškoti išeičių.

Jei galvojate, kad konsultantas turi tikslą jus smerkti, parodyti Jūsų klaidas ir gėdinti – “fufufu, koks tu negeras“, tai tada tikrai neikite. Bet jei galvojate, kad jis priima Jus, “išvėdina“, ieško kartu sprendimų, tuomet eikite. Ir jei vienas nepatiko, pasmerkė, nesusikalbėjote, tai tikrai nereiškia, kad “visi jie tokie“. Gal tai tik Jūsų privati logika?

Skambinkite, tarkimės dėl susitikimo. Skirsiu Jums laiko vakarais, po darbo. Mano atidaus dėmesio ir darbo valanda kainuoja 20 Eur. Paprastai reikia kelių susitikimų. Nors kartais užtenka ir vieno. Bet tai mes nuspręsime kartu pirmo susitikimo pabaigoje.

Mano kabinetas yra visai šalia Vilniaus metrikacijos biuro, Cerkvės.

Taip pat konsultuoju nuotoliniu būdu: Skype arba Messenger.

Iki susitikimų

Milda