Sveiki,
Jeigu esate čia, tikriausiai turite reikalų su vaikais. Aš irgi jų turiu – auginu du nuostabius savo Mokytojus. Šis Tėvų akademijos projektas yra mano aistra, hobis, kuris leidžia nuolat pasitikrinti savo, kaip mamos, moters, mokytojos kelią.

Manau, kad savo, kaip pozityvios tėvystės konsultantės, kelią atradau 2005 metais sudalyvavusi Silvos Striungos vedamoje Tėvų grupėje. Po jos liko poreikis susitikti, dalintis, įtvirtinti naujus įgūdžius, todėl pradėjau organizuoti tėvelių ir psichologų susitikimus. Pagaliau 2010 m. prisijungiau prie STEP pirmosios konsultantų programos Lietuvoje (www.stepgrupes.lt) ir šiuo metu savo “krepšelyje“ turiu daugiau nei 15 grupių įvairaus amžiaus vaikų tėvams.

Po grupių dažnai tėvai pasilikdavo su asmeniškais klausimais ir tada supratau, kad man reikia įgūdžių konsultuoti individualiai. Todėl nuo 2012 m.  Individualios psichologijos institute konsultantų programoje (www.ipi.lt) ir mokausi įvairių metodų ir praktinių žinių, kaip padėti Jums, kurie kreipiatės individualiai.

Paprastai mano vedami seminarai tėvams – pilni praktinių užduočių ir ilgi, iki 9-10 susitikimų kartą per savaitę. Nes paskaityti knygą ar sudalyvauti įkvepiančioje paskaitoje galime visi, tačiau kad atsirastų naujas įgūdis ir įsitvirtintų dažniausiai reikia “trenerio“ pagalbos ir ilgesnio laiko. Todėl mano grupėse siekiu, kad teoriją skaitytume namuose, o grupėse ieškome sprendimų ir atsakymų į Jums rūpimus klausimus. Įdomu tai, kad viskas ką išgirsite, išmoksite mano vedamuose seminaruose tinka ne vien vaikams, tai tinka ir bendraujant su draugais, bendradarbiais, kaimynais.

Mano seminarų tikslas duoti Jums meškerę, o ne žuvį, paskatinti ieškoti naujų sprendimų ir padrąsinti, kai rankos nusvyra, todėl kiekvieno susitikimo metu skiriame laiko paieškoti atsakymui į klausimą: Kuo aš esu ypatingas? Kodėl esu pakankamai gera mama/tėtė? Pasiruoškite atsakyti į šiuos klausimus grupėje atsistoję ant kėdės 🙂

Taip pat siekiu, kad tėvų grupės būtų jaukios, saugios ir konfidencialios, todėl dalyvių skaičius ribojamas iki 12 žmonių, kurie nesikeičia per visą seminarą. Tik tokioje grupėje kiekvienas dalyvis turi laiko išsakyti savo problemas ar džiaugsmus, gali būti išgirstas ir jam gali būti suteikta erdvė surasti atsakymą.

Padėkos mano drąsintojams

Savo šeimai – savo vyrui, Dariui Čeikai, kuris finansiškai išlaiko ir kantriai palaiko mano visokiausias idėjas.

Mokytoja Silva Striunga – pirmoji įžvelgė mano talentą drąsiai kalbėti ir vesti  grupes.

Esu dėkinga Jolitai Jonynienei ir šauniai vadovių komandai (www.stepgrupes.lt) už padrąsinimus žengiant pirmuosius STEP žingsnius.

Rasai Kardaitei dėkoju, už tai, kad atvedė į Individualios psichologijos institutą (www.ipi.lt), Individualios psichologijos konsultantų asociaciją (IPKA), kur sutikau daug jautrių ir nuoširdžių žmonių, kurie moko mane klausytis taip, kad kitas žmogus norėtų kalbėti.

Vilniaus Valdorfo mokyklos bendruomenei (www.vivamokykla.lt), kuri priima mane kaip popiečio grupės mokytoją ir augina mane kitaip, daug giliau.

VA Caritas vaikų dienos centro (www.viltiesangelas.lt) vadovei sesei Jolitai ir visiems darbuotojams, savanoriams, o ypač mamoms iš grupės, kurios tiesiog myli mane, kaip savo artimą.

Ačiū visiems, su kuriais susitinku rečiau ar dažniau savo kelyje, ypač savo klientams ir grupių dalyviams – jūs taip pat esate mano Mokytojai.

Daugiau informacijos apie seminarus.

Iki susitikimo

Milda Čeikienė
Tėvų grupių vadovė, konsultantė
8 61 61 41 61

Drąsa, kantrybė ir nuoseklumas – vertybės, kurias ugdome grupėje ir šeimose visi kartu.

2 thoughts on “Apie mane

  1. Milda, linkiu visokeriopos sėkmės Tavo kelyje ir sėkmės tiems, kuriuos sutinki kelionėje ar “meškeriojant“ 🙂

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s