skaitymo-skatinimo-metodai

Išmaniosios technologijos tapo svarbia šiuolaikinio pasaulio dalimi ir daugelis vaikų neįsivaizduoja savo laisvalaikio be mobiliojo telefono ar kompiuterio. Vaikai daug mažiau skaito, to pasekmė – užsisklendimas, skurdus žodynas, bendravimo problemos, emocinio intelekto stoka. Kaip nuo mažens sudominti vaikus knygomis bei paskatinti juos skaityti? Atsakyti į šiuos klausimus padės seminaro metu pateikti skaitymo skatinimo metodai ir priemonės. Seminaras skirtas tėvams ir ugdymo specialistams, auklėjantiems vaikus nuo 2 iki 10 metų.

Seminaro temos:
Suaugusiojo vaidmuo formuojant vaiko susidomėjimą knygų skaitymu;
Skaitymo svarba ugdant vaiko emocinį intelektą;
Kaip valdyti nuotykius knygose kaip kompiuteriniuose žaidimuose;
Savo kūrinio sukūrimas ir aptarimas. Kitų autorių kūrinių aptarimas kaip skaitymo skatinimo, kūrybiškumo lavinimo priemonė; metodai greitam skaitymui;
Pasakų terapijos principai. Pasakų kūrimo ir aptarimo metodai;
Vladimiro Propo kortos – pasakų konstruktorius, mokantis vaiką atsiminti istorijos ar pasakos siužetą, atpasakoti tai, ką perskaitė ar išklausė.

Seminare bus pateikta ne tik teorija, bet ir praktinės užduotys. Kiekvienas dalyvis gaus Propo kortų komplektą, seminaro skaidres bei seminare aptartų metodų taikymo taisykles.

Seminaro lektorė – Viktorija Grigorjeva. Viktorija yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, 8 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, besidominti angelų terapija ir ją taikanti savo darbe, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

Seminaro kaina – 35 eur. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės, metodinė medžiaga. Arbata ir sausainiais vaišiname. Dalyviams bus įteikti pažymėjimai.
Registracija bus patvirtinta gavus avansinį mokėjimą – 15 eur.
Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas.
Rekvizitai apmokėjimui : VšĮ “Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643
Informacija el. paštu: spalvumiestas@gmail.com, tel. 8698 22309, Eglė

REGISTRACIJOS FORMA

Reklama