NEIGIAMOS-EMOCIJOS

Seminaras skirtas tėvams, ugdymo specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, užsiimantiems vaikų ugdymu bei auklėjimu.
Norėdami išauginti gerus, socialius ir laimingus vaikus, turime patys mokėti valdyti savo neigiamas emocijas. Tam reikia suvokti emocinio pasaulio prigimtį, savo patirties ir gautos informacijos svarbą bei poveikį emocijoms, žinoti ir mokėti taikyti emocijų valdymo metodus.
Taigi šiame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: kaip valdyti neigiamas emocijas, neišlieti jų ant vaikų, kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas įvyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti?
Seminaro tikslas – ne tik suteikti teorinių žinių apie emocijų pasaulį, bet ir praktiškai supažindinti su metodais, padedančiais valdyti savo emocijas.
Seminaro temos:
Emocinio pasaulio prigimtis, baziniai žmogaus poreikiai. Pagrindiniai sveikatos principai. Kodėl svarbu suprasti savo emocijas? Jausmų nuslopinimas.
Kaip sąmoningai priimti savo emocijas? Kaip valdyti savo emocijas, neišliejant jų ant vaikų? Kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas vyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti? Negatyvios energijos iškrovimo būdai. Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius? Žmogaus poreikiai ir emocijos, jų tarpusavio ryšys.
Kokios žinios padeda susilaikyti nuo netinkamo elgesio?
Palaikymo žodžiai sau ir vaikui. Kaip juos visada prisiminti ir pasakyti. Praktiniai užsiėmimai.
Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių „Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą „Šviesuliukai” vaikams „ankstukams”, 8 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, besidominti angelų terapija ir ją taikanti savo darbe, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

Kaina – 35 Eur.
Registracija patvirtinama pervedus 15 Eur avansinį mokestį. Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas faktūras.
Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, pažymėjimai. Arbata ir sausainiais vaišiname.
Rekvizitai apmokėjimui : VšĮ „Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643
Informacija el. paštu spalvumiestas@gmail.com, tel. 8698 22309.

REGISTRACIJOS FORMA

Reklama