piesimas-spalvotu-smeliu

Šis seminaras skirtas tėveliams, vaikų ugdymo specialistams, norintiems išmokyti vaikus piešti spalvotu smėliu ir druska, taip pat visiems, kurie nori prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį.
Smėlis ir druska – tai puikios kūrybinės priemonės, tinkamos vaikų nuo 1,5 – 2 metų bei suaugusiųjų užsiėmimams. Užsiėmimai su šiomis priemonėmis daro neabejotiną terapinį poveikį – ramina, leidžia pasinerti į magišką, užburiantį procesą, nuo kurio sunku atsitraukti. Net hiperaktyvūs vaikai sugeba šiame procese ramiai išbūti 20 – 25 min. Užsiėmimų metu lavinamas vaikų kūrybiškumas, fantazija, dėmesio koncentracija, kruopštumas, smulkioji motorika, patiriamas “Čia ir dabar” buvimo džiaugsmas.
Šio seminaro metu Jūs sužinosite, kaip kurti paveikslus iš spalvoto smėlio ir druskos, sužinosite, kaip pasigaminti eskizus smėlio paveikslams, išmoksite dažyti druską. Sužinosite, kaip kūrybiškai panaudoti smėlį ir druską užsiėmimuose su vaikais bei mokysitės sukurti terapinę kūrybinio proceso atmosferą. Užsiėmimo metu patys pasinersite į smagų kūrybinį procesą – išbandysite 5 skirtingas piešimo smėliu ir druska technikas, pasigaminsite paveiksliukus ir kitus originalius darbelius iš spalvoto smėlio ir druskos. Šie darbeliai (kalėdine tematika) puikiai tiks papuošti namus artėjančių švenčių proga.

Seminaras vyks 2018 m. gruodžio 12 d, trečiadienį, nuo 18.00 iki 19.30 val.
Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, 8 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

Seminarų vieta: Laisvės pr. 58., Vilnius.
Seminaro kaina – 25 eur, mamai ir vaikui – 35 eur. Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos ir priemonės. Dalyviams bus įteikti pažymėjimai.
Būtina išankstinė registracija. Dalyvių skaičius ribotas.
Registracija patvirtinama pervedus 10 eur. avansinį mokestį už kiekvieną seminarą. Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas.
Rekvizitai apmokėjimui: VšĮ “Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643. Informacija el. paštu spalvumiestas@gmail.com, tel. 8698 22309, Eglė

REGISTRACIJOS FORMA